Софийската филхармония организира концерт по повод 45 години от премиерата на мюзикъла „Веселите градски музиканти” от Александър Владигеров.
Концертът на 16 януари е част от благотворителните кампании в помощ на хората от с. Хитрино. Билетите са на по-ниски цени (6 лева). Организаторите и изпълнителите призовават публиката да дари разликата до нормалната стойност (или повече). Средствата ще бъдат събирани на определено място във фоайето на зала „България“, а след това – предадени на Червения кръст.
Виктория Главчева пее от 4-годишна и има редица спечелени награди, но особена популярност доби след участието си в телевизионния формат "Гласът на България ". Половин година след това тя представи своята първа песен "Клада" по музика и аранжимент на..
Двама изпълнители от различни поколения, но със сходна визия за музиката се събират в дует – това са Графа и Дара Екимова, а съвместната им песен е "Нито миг". Графа създава бийта и част от мелодията докато завършва новия си албум. Вдъхновен от..
Валерия Стоянова още е ученичка в Националното музикално училище в София, но въпреки крехката си възраст вече има солиден сценичен опит до именити изпълнители. Важна роля изиграва Васил Петров, с когото едва 9-годишна за първи път стъпва на голяма..