Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Мъж загина при тежка катастрофа между Асеновград и Смолян

Мъж загина при тежка катастрофа на пътя между Асеновград и Смолян, в участъка след Бачково, в посока Хвойна.

Инцидентът стана около 13.00 часа, след като лек автомобил е навлязъл в лентата за насрещно движение и се е блъснал челно в идващата лека кола, която пък е била ударена отзад от движещ се след нея автомобил. При сблъсъка на място е загинал водачът на фолксвагена, чиято самоличност се установява. Пътникът от блъснатата кола е откаран в болница.

Движението в района на катастрофата се регулира от полицията. Изясняват се причините за произшествието.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
ВИЖТЕ ОЩЕ

КЗК не откри монопол на пазара на горивата

Комисията за защита на конкуренцията не откри монопол на пазара на горивата. В секторния анализ регулаторът дава единствено препоръка за електронна платформа в складовете. От извършения анализ на цените на дребно на бензин А95 и дизеловото автомобилно гориво през миналата година в различните географски региони на страната е видно, че..

публикувано на 12.03.19 в 10:26

Кои са събитията на 2018-а в света на науката?

Василена Вълчанова и Любомир Бабуров от платформата „Рацио.бг“ отличиха пред БНР научните достижения на 2018-а година. Според Вълчанова, изстрелването на електрическа кола в космоса с ракета на Илон Мъск е сред най-запомнящите се събития на годината: „Хубавото нещо за всички нас като бъдещи космически туристи е, че виждаме..

публикувано на 27.12.18 в 12:11

Украйна и балтийските държави разкритикуваха планираното разширение на газопровода "Северен поток-2"

Украйна и балтийските държави оспориха на среща в Рига вчера планираното разширение на газопровода по дъното на Балтийско море от Русия към Германия "Северен поток", предаде ДПА. Ако бъде завършен, така нареченият проект "Северен поток-2" ще струва на Украйна, Полша и Словакия милиони долари ползи от транзита на газ, заяви украинският премиер..

публикувано на 06.11.15 в 09:32