Снимка

Българското национално радио ще има пратеник на Световното първенство по футбол в Русия, което е от 14 юни до 15 юли.

Кореспондентът ни в Москва Ангел Григоров ще информира слушателите и зрителите за всичко интересно преди и по време на Мондиала.

А в последната седмица се включва специалният пратеник на БНР Христо Денев, който освен репортажи и друга информация, ще коментира пряко полуфинала и финала, които се играят в Москва.

На страницата Световно първенство по футбол 2018 ще откриете важната информация за шампионата на планетата със звук, текст, снимки и видео.

ТОПНОВИНИ
Хари Кейн

Хари Кейн: Няма да чакаме още 20 години за полуфинал

Интересно изказване направи голмайсторът на английския национален отбор по футбол Хари Кейн след загубата от тима на Белгия с 0:2 в мача за третото място на световното първенство в Русия. "През второто полувреме играхме наистина добре. Особено може да се..

публикувано на 15.07.18 в 06:55
Отборът на Белгия победи пак Англия

Белгия спечели третото място на Световното първенство

Отборът на Белгия спечели третото място на Световното първенство по футбол в Русия. В Санкт Петербург „червените дяволи“ победи с 2:0 Англия в малкия финал и за първи път заслужиха бронзовите медали. Двата отбора бяха заедно и в предварителната..

публикувано на 14.07.18 в 19:07
Дидие Дешан

Дешан: Трите думи към успеха - спокойствие, увереност и концентрация

Селекционерът на Франция Дидие Дешан разкри какви са трите думи, които са ключът към успеха в утрешния финал на световното първенство. "Спокойствие, увереност и концентрация в равни дози са ни нужни за успех в утрешния мач. Огромна привилегия е да се играе..

публикувано на 14.07.18 в 18:18
Владимир Путин

Владимир Путин ще награждава световния шампион

Руският президент Владимир Путин ще участва в церемонията по награждаване на отбора-победител на световното първенство по футбол, съобщават от Кремъл. "На 15-и юли Владимир Путин ще посети церемонията по закриването на световното първенство по футбол и ще..

публикувано на 14.07.18 в 17:20
Домагой Вида

ФИФА се отказа да наказва Домагой Вида

ФИФА няма да наказва защитника на националния футболен отбор на Хърватия Домагой Вида за провокативните му клипчета, които предизвикаха сериозни полемики в социалните мрежи. Вида скандираше "Слава на Украйна" след победата над тима на Русия на..

публикувано на 14.07.18 в 17:17