Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.

Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.

Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.

Лошото време нанесе щети в три силистренски общини

Снимка: БТА

В три силистренски общини има поражения след падналата вчера градушка. Днес в района вали дъжд, а температурите рязко спаднаха.

Градушка, с различна големина и интензивност, е паднала в землищата на силистренските села Калипетрово, Смилец, Йорданово, Ламбриново и Иширково.

Има поражения по селскостопанската продукция и по насаждения с ягоди и череши. Размерите на щетите не са уточнени. Градушка е паднала и в две села на община Главиница. Там жена е била ударена от ледените късове. От общината в Ситово съобщават за паднали дървета и повредени осветителни тела и парапети от вчерашната буря.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!