Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.
Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.
Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.
Близо час остана затворен за движение пътят Асеновград - Смолян, заради катастрофа между два камиона. Няма пострадали при инцидента, станал на около 5 километра след Бачково. Сигналът за катастрофата е подаден малко след 12 часа.
До приключването на работата на полицейските екипи се образуваха колони от автомобили, а от Агенция "Пътна инфраструктура" препоръчват използването на обходния маршрут през Кричим и Девин.