Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Промени в движението

Снимка: Радио Шумен

Във връзка с извършване на строително-монтажни дейности е въведен временен режим на движение без пълно затваряне по ул. “Барбароса” за обект „Сградно водно отклонение за Складова база“ до 07.02.2024 г. Изпълнител е „Роуд левел“ ЕООД Шумен.

Временен режим на движението без пълно затваряне е предвиден в участък по ул. “Г. Димитров”, с. Илия Блъсково, общ. Шумен, за обект „Жилищна сграда“ до 25.12.2023 г. Изпълнител на обекта е „Автомагистрали – Черно море“ АД Шумен.

Припомняме, че строително-монтажни дейности продължават да се извършват в участъци от ул. “Република“ до 11.01.2024 г. и ул. “Тракийска” до кръстовището с бул. ”Ришки проход” до 20.02.2024 г.

Режим на движение без пълно затваряне е въведен последователно на два етапа по обходния път Шуменско езеро – местност „Горен сусурлук“ до 20.12.2023 г.

До 01.02.2024 г. е въведен временен режим на движение с пълно затваряне на ул. ”Дедеагач“ в участъка от ул. ”Родопи” до ул. ”Странджа". Частично затворена е ул. ”Ален мак” до 20.12.2023 г.

Затворена за движение е ул. ”Стадион“ в посока изток до 20.12.2023 г.

Промяната в организацията на движението е обозначена с необходимата вертикална сигнализация.


По публикацията работи: Велмира Стефанова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
ВИЖТЕ ОЩЕ

Стоматолози на форум в Шумен

Шумен ще бъде домакин на единайсетото издание на националния форум по дентална медицина "Мадарски конник" на 7 и 8 февруари (петък и събота). На тези семинари стоматолозите се запознават с най-новите тенденции в денталната медицина. Това каза за Радио Шумен председателят на зъболекарския съюз д-р Гергана Велинова. Тя припомни какъв е здравният..

публикувано на 07.02.25 в 09:02
ВиК - Шумен

ВиК - Шумен няма да плаща 5 млн. лв.

Върховният административен съд отмени наложената на ВиК – Шумен финансова корекция от 5 млн. лв. по договора за изграждане на Пречиствателната станция за питейни води в „Дивдядово“.  Делото бе образувано по жалба на ВиК срещу решение на Административен съд – Шумен, с което бе потвърдена корекция от 5,250 млн. лв., наложена по договор с ДЗЗД..

публикувано на 06.02.25 в 14:35
Проф. Христо Христов - кмет на община Шумен

Приемен ден на кмета

Кметът на община Шумен проф. Христо Христов ще има приемен ден на 24 февруари (понеделник) от 14:00 часа в зала 203 на общинската администрация. Това съобщават от пресцентъра на общината. От 10:00 до 13:00 часа в същия ден приемни за граждани в кабинетите си ще имат ресорните заместник-кметове и секретарят на общината. На 24..

публикувано на 06.02.25 в 12:36

Нов директор на НОИ - Шумен

Бившата директорка на Регионалната дирекция "Социално подпомагане" Севджан Акиф е спечелила конкурса за шеф на териториалното поделение на НОИ в Шумен.  Това става ясно от публикувания в страницата на института списък за окончателните резултати и класиране на кандидатите, участвали в конкурса за длъжността.  Общата оценка на Акиф е 50,40 точки...

публикувано на 06.02.25 в 11:41

Разследват убийство на куче

Труп на куче с видими следи от насилие по него е открит във Върбица. Това съобщават от шуменската полиция. Сигналът е получен вчера преди обяд в полицейското управление във Велики Преслав.  Към мястото на произшествието е насочен полицейски екип.  Животното е намерено на склона на отводнителен канал към река Герила във Върбица.  Разследващ..

публикувано на 06.02.25 в 10:46

Закани за убийство

43-годишен мъж от Нови пазар е задържан след отправени закани и заплахи към 29-годишна негова родственица. Това съобщават от шуменската полиция. Сигнал от жената е приет в полицейското управление в Нови пазар. Тя съобщила, че мъжът я заплашвал в интернет с убийство.  Създадена е незабавна организация за издирването му. С помощта на полицейски..

публикувано на 06.02.25 в 10:05

Иновации в градината

"Детската градина „Братя Грим“ в Шумен е акредитирана по Програма „Еразъм+“, което води до иновативност и европейски полезни практики в работата“ съобщи за Радио Шумен директорът на детското заведение Евгения Михова.  Неотдавна градината приключи поредния си проект по програма „Еразъм+“, насочен към образователен процес, който съчетава модерни..

публикувано на 06.02.25 в 08:52