"Монтана" и "Дунав" си разделиха по точка

"Монтана" и "Дунав" си разделиха по една точка след 0:0 на стадион "Огоста". В 19-ата минута домакините имаха претенции за дузпа, след като Цирков събори капитана Венци Иванов, но главния съдия Павлив Тютюнджиян остана безмълвен. Най-чистото положение за домакините бе малко след това, когато Благой Наков стреля, вратаря Иван Георгиев отби топката, а при добавката на Венци Иванов отново Георгиев се намеси и изби в корнер. След почивката играта стана по-интересна и още в 48-ата минута влезлия като резерва Ивайло Раденцов от малкото наказателно поле на домакините не успя да вкара. Гредата пък спаси гостите след удар на Йордан Тодоров от фаул. Още на два пъти стража на русенци спаси след удари на Михов и Мичев. Раденцов пък отново имаше възможност, но вратаря на Монтана Христо Иванов не допусна гол.

Отзивите след срещата - в прикачения звуков файл.
По публикацията работи: Любо Андреев