Славия вкара гол, но допусна трета загуба

Светослав Вуцов пази през първото полувреме.
Снимка: архив

Отборът на Славия вкара първи гол, но записа трета поредна загуба в контролите в Турция. "Белите" допуснаха обрат и отстъпиха с 1:2 на чешкия Теплице пред погледа на селекционерите на националните отбори за мъже и младежи Ясен Петров и Александър Димитров.

Кристиан Добрев изведе столичани напред в резултата в 18-ата минута, но още преди почивката Мохамед Тияни възстанови равенството.

На почивката в игра се появи неостаряващият вратар Георги Петков, който също допусна едно попадение в 80-ата минута, дело на Якуб Хора.

По този начин Славия остава без успех в проверките в южната ни съседка - загуба с 0:3 от Стал (Мелец) и 0:5 от Металист (Харков).

Първоначално днешната среща трябваше да се проведе в Белек, но заради лошите метеорологични условия двата тима се разбраха да играят на терените на Хане.