Берое победи Левски в Балканската лига с тройка в края

Берое (в зелени екипи) спечели инфарктно.
Снимка: НБЛ

Два месеца след тройката със сирената на Корнелиъс Хъдсън, донесла победата на Берое над Левски в Балканската лига, старозагорци повториха чудото и отново победиха столичния си съперник, този път с 85:82 и то пак с шут от дистанция в последната секунда.

Дарин Иванов бе герой за домакините с инфарктна тройка, повалила Левски. Дариъс Хол вкара 25 за победата, Тодорович добави 17, а 12 - Дарин Иванов. За Левски с 26 се отчете Алън Арнет, 11 и 11 борби записа Николай Михайлов.

При жените Монтана 2003 победи босненския Орлови с 93:61 в първия мач от Втория етап на Адриатическата лига. Мачът бе дебют за новото попълнение Шерийн Сътърланд. Монтанки изиграха перфектна трета четвърт, с която си осигуриха успеха след 25:4.

Повиканата в националния отбор на Северна Македония Анджелика Митрашинович бе най-добра с 26 точки, 19 борби, 10 асистенции и 5 откраднати топки за трипъл-дабъл само в 28 минути. Сътърланд добави 13 точки и 19 борби, 13 вкара Валерия Алексиева и 11 - Габриела Николова.