Десподов игра 81 минути при успеха на ПАОК

Кирил Десподов (в бяло) започна титуляр.
Снимка: PAOK FC / ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Кирил Десподов прекара 81 минути на терена при важния обрат на ПАОК над домакина Панетоликос в двубой от 24-ия кръг на гръцката Суперлига.

Тимът от Солун спечели с 3:1, макар че изоставаше в резултата до 72-та минута. Домакините откриха чрез Илиас Хацитеодоридис още в петата минута. Само в рамките на 60 сек между 72-та и 73-та обаче фаворитите обърнаха изцяло развоя на събитията в своя полза с головете на Жоан Састре и Андрия Живкович.

В последната минута на редовното време Янис Константелиас сложи точка на спора с трето попадение.

Два кръга преди края на редовния сезон в първенството, ПАОК е втори в таблицата, на точка от лидера АЕК (Атина). Битката за титлата е по-ожесточена от всякога, като третият и четвъртият съответно Панатинайкос и Олимпиакос имат 52 и 50 пункта.