Мадански: Сърбия ни победи заслужено, играхме без 8 основни футболисти

Михаил Мадански не остана доволен от играта на нашите младежки национали при загубата от Сърбия с 0:2 в контрола

Селекционерът на младежкия ни национален отбор по футбол Михаил Мадански бе категоричен след загубата от Сърбия с 0:2 в контролна среща, че гостите са спечелили напълно заслужено. Според него проверката е била полезна, защото той вече е определил хората, на които ще разчита в бъдещите мачове на отбора:

Отборът на Сърбия ни победи заслужено, с оглед на показаното, особено през първите 60 минути. Имах вътрешно убеждение, че можем да се противопоставим, но се видя, че в доста моменти отстъпваме. Но и в този вариант на състава нямаме значителни аргументи, с които да се противопоставим на такъв силен отбор. Ползата от тази контрола е, че от хората, на които ще се разчита в бъдеще, са ясни. От този състав има 6-7 човека, които ще останат в отбора, а голяма част от хората ще отпаднат. Щеше ми се точно срещу такъв противник да видя как ще се противопоставим. Ако се върнат в отбора титулярите, съм наясно с отбора за предстоящите квалификации. Но ако не се върнат, положението няма да е много весело. Защото нивото, на което се състезават повечето от тези футболисти в днешния мач, е много ниско. Не съм доволен от защитата. Допуснахме грешки. Все пак видях и нещо положително в отбора през последните 20 минути., каза Мадански в предаването "На финала" на БНР.