от 12.00 часа

Николово си писа петица срещу Медковец

"Вихър" /Николово/ разгроми у дома с 5:0 "Септември" /Медковец/ в среща от 3-ия кръг на монтанската четвърта футболна дивизия. В 25-та минута гостите останаха с човек по-малко, след червения картон на Бисер Лефтеров за нарушение в наказателното поле. Голмайсторът на Вихър Милен Заков обаче пропиля шанса си, като от бялата точка стреля в аут. Заков се реваншира с гол четири минути по-късно. С попадение на Александър Димитров, Денислав Петров и два гола на Димитър Пемперски вихърци довършиха Медковец.

Ето и останалите резултати от 3-ия кръг: Бойчиновци – Расово 2:3, Вършец – Ленчо /Якимово/ 6:0, Ботев 1930 /Кобиляк/ - Вихър /Бързия/ 3:0, Сантос /Долно Белотинци/ - Шурданица /Георги Дамяново/ 0:3, Карияна /Ерден/ - Септември /Лехчево/ 6:0. С пълен актив от по 9 точки са четири отбора – Ерден, Вършец, Георги Дамяново и Расово.
По публикацията работи: Любо Андреев