Само 1:1 срещу Канада

Националният отбор на България по футбол завърши наравно 1:1 срещу Канада в контролна среща, играна на стадион "Зонензеещадион" в Ритцинг (Австрия).

Нападателят на италианския Авелино - Андрей Гълъбинов отбеляза дебютния си гол за националния отбор в 19-а минута след
 хубава триходова комбинация. Тодор Неделев подаде на капитана Ивелин Попов, който продължи към Гълъбинов и той хладнокръвно промуши топката в мрежата.

Канадците изравниха само осем минути по-късно след точно изпълнена дузпа на Атиба Хътчисън, отсъдена за фаул в
наказателното поле на Светослав Дяков.

Попадението сложи край на серията от десет поредни мача на канадците без отбелязан гол в противниковата врата. За последно
Канада вкара попадение на Япония преди повече от година.

състав на България:
България: Владислав Стоянов, Йордан Христов (74-Страхил Попов), Георги Терзиев (80-Илия Миланов), Николай Бодуров,
Веселин Минев, Георги Миланов (81-Христо Златински), Светослав Дяков, Станислав Манолев (46-Симеон Славчев), Ивелин Попов,
Тодор Неделев (60-Михаил Александров), Андрей Гълъбинов (60-Емил  Гъргоров)