от 12.00 часа

Георги Миланов титуляр при загубата на ЦСКА (Москва) с 0:1 от "Байерн" (Мюнхен) в Шампионската лига

Георги Миланов

Полузащитникът Георги Миланов беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути при загубата на ЦСКА (Москва) с 0:1 у дома от "Байерн" (Мюнхен) в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Пред празните трибуни на "Арена Химки" гол на Томас Мюлер от дузпа в 22-рата минута донесе успеха за един от фаворитите в турнира през тази година. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено заради нарушение на Марио Фернандес в наказателното поле срещу Марио Гьотце. Победата е под номер 100 за баварците в Шампионската лига.

В 15-ата минута националът Миланов отправи опасен удар към вратата на германския тим, но Мануел Нойер неутрализира ситуацията. Превъзходството на "Байерн" на терена беше пълно, но пет минути преди почивката удар на Роман Еременко срещна гредата на вратата на гостите.

Тимът от Мюнхен има пълен актив от 6 точки след 2 изиграни мача. ЦСКА все още няма точка в настоящото издание на най-силния клубен турнир в света.