Георги Миланов отбеляза гол при загуба на ЦСКА

Георги Миланов

Георги Миланов се разписа при загубата на шампиона ЦСКА "Москва" с 1:2 срещу "Динамо Москва" в дербито на 22-рия кръг в руското първенство.

Българският национал беше точен от фаул с левия крак във вратата на градския съперник в 15-ата минута, изравнявайки резултата за 1:1. Попадението е първо за Миланов през този сезон.

Само шест минути преди това Алексей Йонов беше извел "Динамо" напред в резултата след асистенция на Матийо Валбуена.

В 24-тата минута унгарецът Балаш Джуджак с шут от границата на наказателното поле донесе успеха за "синьо-белите".

Миланов започна като титуляр и остана на терена до 53-тата минута, когато беше заменен от Зоран Тошич. "Армейците" записаха второ поредно поражение в първенството.

ЦСКА е на трето място в класирането с 43 точки, на 11 след лидера в "Зенит Санкт Петербург". "Динамо Москва" е на четвърта позиция с 39 точки.