от 12.00 часа

Никола Спасов: През второто полувреме бяхме уморени

Никола Спасов

Според старши-треньора на "Черно море" Никола Спасов равенството на варненци 1:1 срещу беларуския "Динамо" (Минск) е дошло заради умората, налегнала неговите футболисти през второто полувреме:

Показаното от "Динамо" Минск не ме изненада. Бяхме уверени, а и вкарахме гол, което беше добре. През второто полувреме търсехме втори гол, но като че ли нашите основни футболисти се измориха – Буркахрд, Матияс... Направихме и принудителни смени, които повлияха на качеството на играта. Контролирахме мача, но точно тогава получихме изравнителния гол от няма нищо. И ние правим грешки, а те бяха допуснати при умора и липса на концентрация. Иначе момчетата се раздадоха максимално и бяха на очакваното от мен ниво за моментното си състояние. Те не можеха да направят повече. Липсваше им опит, завърши Спасов.