Венгер доволен от "Арсенал"

Мениджърът на "Арсенал" Арсен Венгер остана доволен от характера, показан от футболистите му в мача с "Пари Сен Жермен", завършил 1:1. Домакините откриха резултата още в 44-тата секунда чрез Единсон Кавани, но в края на мача Алексис Санчес изравни за "Арсенал".

Не започнахме добре мача и можеше да допуснем втори гол на няколко пъти. Радостно е, че след почивката коригирахме тези неточности и излязохме по-силни. Помогна ни и това, че през втората част ПСЖ игра по-слабо. През първата част обаче бяхме като давещи се, каза Венгер.

Положителното от този мач е, че въпреки кошмарния ни старт, успяхме да запазим спокойствие, не се панирахме и отговорихме на предизвикателството. Мисля, че вече сме достатъчно опитни, за да се справяме в такива ситуации, сподели френският мениджър.