„Аталанта“ спечели срещу „Емполи“ в последните секунди

„Аталанта“ победи с 2:1 „Емполи“ в първата среща от 18-ия кръг на италианското първенство

Гол в последните секунди донесе победата на „Аталанта“ с 2:1 над „Емполи“ в първата среща от 18-ия кръг на италианското футболно първенство.

„Емполи“ поведе в резултата в 51-вата минута, когато Леван Мичелидзе се възползва от едно центриране от фаул и засече топката във вратата на домакините.

В 74-ата минута Франк Касие изравни, след като получи кълбото на границата на наказателното поле и с мощен удар в долния ъгъл порази вратата на гостите.

В 4т-ата минута на добавеното време „Аталанта“ направи пълен обрат благодарение на попадение на Марко Д'Алесандро.

След този успех „Аталанта“ запази 6-ото си място в класирането, а „Емполи“ е на 17-а позиция.