ЦСКА завърши лагера в Испания с поражение от датчани

ЦСКА-София завърши лагера в Испания със загуба от датския „Сьондерийске“

ЦСКА-София завърши предсезонния си лагер в Испания със загуба с 0:1 от датския „Сьондерийске“.

Срещата, която бе дебют за новото попълнение на "червените" Кевин Кубемба, не бе особено атрактивна, а чистите голови положения липсваха.

В началните минути символичните гости от Дания опитаха да затруднят "армейците" с висока преса, но постепенно ЦСКА-София успя да изнесе трайно играта в по-предни позиции.

Густаво Кулма имаше шанс да открие резултата за "червените" в 8-ата минута, но пропусна сам срещу вратаря.

В 69-ата минута дойде и най-интересният момент в мача. Тъч, изпълнен в британски стил, бе засечен с глава от Кристиян Якобсен, който изпревари пазещия го Антон Недялков и вкара победния гол за „Сьондерийске“.

Така ЦСКА-София приключва проверките си на испанска земя с 1 победа, 1 равенство и 3 загуби.

На 11 февруари играчите на Стамен Белчев ще изиграят още една контрола, която ще бъде срещу македонския „Шкендя“ (Тетово) на стадион "Българска армия".