„Левски“ направи 1:1 с ЦСКА и е на финал

„Левски“ се класира за финала на турнира за Купата на БФС

„Левски“ се класира за финала на турнира за Купата на БФС за юноши-младша възраст до 16 години, след като отстрани с общ резултат 2:1 ЦСКА-София.

„Сините“ спечелиха на комплекс Царско село през миналата седмица с 1:0, а днес след 1:1 ще спорят за трофея. Техен съперник на финала ще бъде „Ботев“ (Пловдив), който елиминира „Лудогорец“ с общ резултат 3:2 (2:1 в Пловдив и 1:1 в Разград).

В 4-ата минута гостите от ЦСКА-София изравниха общия резултат чрез Росен Петров. Той засече с глава центриране от дясно, вратарят Цветелин Ставрев отби, а при добавката Петров не сбърка.

В 50-ата минута след изпълнение на корнер за „червените“, левскарите овладяха чрез Михаил Данков в центъра. Той подаде с глава към Лъчезар Георгиев, който напредна през трима бранители и оформи крайното 1:1.