Пламен Константинов недоволен от играта срещу Сърбия

Пламен Константинов
Снимка: fivb.org

Доволен съм от победата, но не и от играта, която демонстрирахме, заяви волейболният национален треньор Пламен Константинов след драматичната победа с 3:2 гейма срещу състава на Сърбия в Световната лига.

Не мога да приема и начина, по който загубихме четвъртия гейм. Ако искаме да бъдем един от най-добрите отбори, не можем да губим геймовете по такъв начин, защото това вероятно ще ни коства и цели мачове. Много голяма липса на концентрация. А имахме добра преднина, владеехме мача, трябваше да натиснем до края, каза още Пламен Константинов.

Според него в мача срещу Сърбия е било важно България да победи, за да продължи да се бори за класиране.

Ще имаме много труден мач срещу Аржентина пред тяхната публика. Те ще се борят за всяка топка и ни очаква толкова труден мач, колкото и срещу Сърбия. Не мисля, че можем да вземем лесна победа. Вече загубихме един мач срещу тях, така че се надявам, че в неделя ще се концентрираме във важните моменти, добави Пламен Константинов.