Първият съперник на "Лудогорец" в групите на Лига Европа - "Истанбул ББ" постигна престижна победа

Снимка: sportal.bg

Първият съперник на Лудогорец в групите на Лига Европа - Истанбул ББ, измъкна успех с 3:2 като гост на гранда Фенербахче в мач от 4-ия кръг на турското първенство.

Джонатан Атама откри за Истанбул във 2-а минута, а Емануел Адебайор удвои преднината на тима в 32-а минута след асистенция на бившия играч на Лудогорец - Жуниор Кайсара.

Фенербахче успя да изравни след попадения на Набил Дирар и автогол на Гаел Клиши.

В самия край на мача Керим Фрай донесе трите точки на Истанбул ББ.

В класирането начело е Бешикташ с 10 точки, следван от Галатасарай и Истанбул ББ с по 9 точки.

Лудогорец гостува на Истанбул ББ на 14 септември.

Съставът на Истанбул ББ срещу Фенербахче: Бабакан, Клиши, Кайсара, Атама, Епуряну, Елиа (82-Фрай), Белозоглу, Наполеони (59-Кахведжъ), Виска, Текдемир, Адебайор (88-Ердинч).