„Лос Анжелис“ излъга „Анахайм“ след продължение

„Лос Анджелис“ победи с 4:3 „Анахайм“

Ник Шор се разписа след пас на Дъстин Браун 1:09 минути след началото на продължението за победа на „Лос Анджелис“ с 4:3 срещу „Анахайм“ в първото "фрийуей дерби" за сезона в Националната хокейна лига.

Победата остави „Кралете“ на върха в Тихоокеанската дивизия с 24 точки, а лидерът в Западната конференция „Сейнт Луис“ е с една повече.

Освен асистенцията за победната шайба, Браун се с отчете с гол за равенството в началото на последната третина.

„Сейнт Луис“ победи „Ню Джърси“ с 3:1, след като Владимир Тарасенко и Джейдън Шуорц се разписаха през 95 секунди в края на втората и началото третата част на срещата.

Джейк Алън спаси 21 удара, а Брейдън Шен оформи крайния резултат на празна врата и нанесе осмо поредно поражение на „Дяволите“ срещу „Блус“.