Григор Димитров и Александър Зверев с победи за "Отбора на Австралия"

Григор Димитров и Александър Зверев изведоха "Отбора на света" до победата над "Отбора на Австралия" в демонстративния тенис турнир в Сидни. В игрите по единично първата ни ракета се наложи на сингъл с 4:1, 4:1 над бившия водач в световната ранглиста Лейтън Хюит, а Зверев надигра шампиона в Бризбейн Ник Кириос с 4:3, 1:4, 5:1.

В срещата на двойки Димитров и Зверев загубиха с 1:4, 4:2, 3:5 от австралийския тандем в мач без значение.

Турнирът в Сидни се проведе с атрактивни правила, различни от тези на традиционния тенис. Всеки сет се играе до спечелване на четири гейма, като при равенство 3:3 се играеше тайбрек до 5 точки. Също така при 40:40 няма дюсове, а който спечели следващото разиграване, печели и гейма.