Арда би Локомотив (София) след 3 незачетени гола и отменена дузпа

Снимка: Спортал

Арда стигна до много труден успех срещу Локомотив (София) в "Надежда". Гостите надделяха с 1:0 в двубой от 20-ия кръг на Първа лига, а в герой за победителите се превърна Станислав Иванов, който реализира единственото попадение в 84-ата минута.

Срещата беше белязана от три незачетени гола за кърджалийци, три греди и отменена дузпа в полза на "железничарите". Двата отбора създадоха множество интересни положения пред Александър Любенов и Анатолий Господинов, но в крайна сметка тимът на Александър Тунчев беше по-активен и заслужено стигна до трите точки.

Вратарят на "червено-черните" се отличи с куп добри спасявания, но именно негова беше вината за победния гол на Иванов в заключителните минути на мача. По този начин Арда се върна на победния път в шампионата след двете поредни загуби от ЦСКА 1948 и Ботев (Пловдив).

Локомотив (София) е без успех вече пети последователен двубой и остава на 13-о място с актив от 19 точки.

По публикацията работи: Владислав Стоянов