Музиката и приятелите са едни от най-важните неща за нощните гости, които идват с китара. Именно нейната мелодия ще ни позволи да ги опознаем и да открием в техните песни неща близки до самите нас.
В музиката харесваме не само мелодията, но и текстовете, които й придават съдържание на чувства и емоции, които ни се иска да изпитаме. Песента провокира въображението, дава ни медитативното усещане, че сме в друг по-хубав и по-хармоничен свят. Кара ни да я припознаем като своя, да живеем с нея, макар и за кратко.
Посрещаме Дани Милев и младата певица Александра Иванова, част от "Дани Милев бенд", която пристигна от Пловдив, специално за срещата в "Хоризонт".
"Наблюдавам хората от сцената, които вместо да слушат понякога, пишат или снимат с телефоните, тагват се, качват видеа, но при нас хората получават едно хубаво настроение, успяват да забравят ежедневието, дансингът е винаги пълен, хората се забавляват, сподели Александра Иванова.
"Хората си обичат и да се веселят, да пеят песни, обичат да се радват и музиката за щастие е най-бързо докосваща се до нас като изкуство, допълни Дани Милев.
Дани и Александра коментираха и темата с бойкота на веригите, като споделиха, че ги подкрепят.
Още в интервюто на Мая Данчева с Дани Милев и Александра Иванова в "Нощен Хоризонт".