Избрана е компанията, която да разследва фалита на Корпоративна търговска банка. От Фонда за гарантиране на влоговете са препоръчили на синдиците на КТБ да сключат договор с "Аликс Партнерс Сървисис". Според фонда, компанията притежава необходимия международен опит в разследването на банкови фалити.
Очаква се компанията да извърши действия по проследяване на банкови операции, след което да препоръча на синдиците действия за запазване и връщането на имущество на банката. Акцент върху работата на компанията ще бъдат операциите, при които има нарушаване на закона, отпуснати са кредити при недостатъчно или липсващо обезпечение.
Продължаваме рубриката „Запознай се с музикантите“ с представянето на главния диригент на Симфоничния оркестър на Българското национално радио – Константин Илиевски . Константин Илиевски произхожда от..
Човекът, с когото ще ви запознаем тази седмица е цигуларката Галина Койчева - концертмайстор на Симфоничния оркестър на БНР. „ Утвърден и желан солист е, чудесен камерен изпълнител и перфектен..
Запознай се с музикантите! Това е пространството, където всяка седмица ще ви срещаме с някой от музикантите от съставите на БНР. Стартираме с цигуларката Десислава Чолакова , далеч не само..