Над 3 млн. лева от продажба на имущество на длъжници е събрала столичната дирекция на Националната агенция за приходи. Сумата надхвърля с около 200 000 лева всички постъпления от миналата година. През октомври НАП - София ще обяви още търгове. Сред офертите са половината иделна част от урегулиран поземлен имот и построена в него луксозна двужетажна къща в кв. "Драгалевци".
Продължаваме рубриката „Запознай се с музикантите“ с представянето на главния диригент на Симфоничния оркестър на Българското национално радио – Константин Илиевски . Константин Илиевски произхожда от..
Човекът, с когото ще ви запознаем тази седмица е цигуларката Галина Койчева - концертмайстор на Симфоничния оркестър на БНР. „ Утвърден и желан солист е, чудесен камерен изпълнител и перфектен..
Запознай се с музикантите! Това е пространството, където всяка седмица ще ви срещаме с някой от музикантите от съставите на БНР. Стартираме с цигуларката Десислава Чолакова , далеч не само..