Полицията в София отцепи станция на метрото и трамвайна мотриса преди обед заради изоставени багажи. След проверка се оказа, че и в двата случая опасност няма.
Собственикът на изоставения багаж в метростанцията на Софийския университет се е появил. Това обясниха за "Хоризонт" от МВР. Човекът е разпознал багажа си.
Продължаваме рубриката „Запознай се с музикантите“ с представянето на главния диригент на Симфоничния оркестър на Българското национално радио – Константин Илиевски . Константин Илиевски произхожда от..
Човекът, с когото ще ви запознаем тази седмица е цигуларката Галина Койчева - концертмайстор на Симфоничния оркестър на БНР. „ Утвърден и желан солист е, чудесен камерен изпълнител и перфектен..
Запознай се с музикантите! Това е пространството, където всяка седмица ще ви срещаме с някой от музикантите от съставите на БНР. Стартираме с цигуларката Десислава Чолакова , далеч не само..