Пирин и Хебър запазиха интригата

Пирин направи равенство 0:0 с гостуващия Хебър в мач от 34-ия кръг от Първа лига.

След близо 18 минути игра Йоан Н'зи напредна и стреля, но вратарят Максим Ковальов изби топката без особени проблеми.

До края на първата част двата отбора продължиха да действат предпазливо и не се стигна до никакви други възможности за гол.

В 58-ата минута Йоан Н'зи отново опита да застраши вратата, пазена от Ковальов. Този път той изпробва късмета си от границата на наказателното поле, след като топката му беше заложена от Николас Пенев, но вратарят на домакините хвана топката.

Три минути по-късно гостите от Пазарджик организираха още една опасна атака. Н'зи подаде за Шейх Диаманка в наказателното поле. Той се обърна и отправи плътен удар, който премина покрай лявата греда.

В 78-ата минута опасен удар на Атанас Кабов се отби в гредата на вратата на Пирин.

Пирин е на 13-то място в класирането с 32 точки, докато Хебър е с точка по-малко на 14-та позиция в Първа лига.

По публикацията работи: Владислав Стоянов