Тя няма нужда от представяне, защото е достатъчно популярна. Създател е на цифрово съдържание и още какво ли не в интернет. Позната е и от малкия екран.
Гост на „Добър вечер, София“ бе тя - Андреа Банда Банда.
Споделя, че е завършила филмови науки, следвала е актьорско майсторство в театрален колеж.
Скромно твърди, че "можеш да се наречеш актьор, ако работиш като такъв и имаш опит зад гърба си".
"Много си обичам нещата, които правя и които ми се случват, така че не знам дали на всяка манджа трябва да бъда мерудия. Нека актьорството да е за хората, които завършиха. Аз не завърших, а на втората година започнах да работя в телевизия", разкри още тя.
С какво се занимава днес?
"Това, с което най-много ме разпознават хората, е като създател на съдържание в интернет. Когато си създател на съдържание, ти си като една малка платформа – това, което създаваш разтоварва и разнообразява хората. Те после си затварят телефона и продължават своя ден. Във всеки един момент трябва да създаваш съдържание, Стратегията ми е между шегата и забавлението да вкарвам и сериозни неща", поясни тя.
Става популярна от телевизионен формат, но това не я изненадва, защото от дете си мечтае за сцена.
"Неприятно е, когато идват недоброжелателите, то няма как всички да ти се кефят. Имам специфично чувство за хумор, а понякога иронията и самоиронията ми не се разбират от хората", допълва Андреа.
Преминава през бърнаут, но се справя с това и отново е във вихъра си.
"При мен беше много особено натрупване на различни неща, тревожността, която възниква от публичната работа пред толкова много хора, клюките за семейството ти и когато то се афектира от това и изобщо много са причините. При мен се задълбочи с това, че до обед исках да съм пълноценен ко-водещ, а след това да бъда в интернет и да споделям съдържанието там, да бъда пълноценна за хората, които ме следват в социалните мрежи. Впусках се в почти всяко нещо и в един момент не можех да спя - разказва Андреа Банда Банда. - Днес се чувствам повече себе си, откогато и да било.".
Чуйте целия разговор на Крис и Деси, за да разберете повече, как се е справила Андреа и открийте с какво нейният разказ може да ви е полезен.
"Душата ми е стон" е темата на поредната беседа на Бохемска София с герои Яворов и Лора: Става дума за последната им вечер заедно - 29 ноември 1913. Какъв е поводът за приятелската сбирка, на която семейство Яворови пристигат първи и какво се случва в тази фатална вечер след поредната сцена на ревност - в звуковия файл.
Валентина Петкова разказва за гостуванията си при Емил Димитров и съпругата му Мариета Гьошева в къщата им в Княжево. За „опитомяването“ на режисьора Николай Волев от половинката му Доротея и аристократичния им дом на ул. Кракра. За скромното битие на Светослав Лучников и жена му Стефка, побрали споделения си живот в стая и кухня на ул. Янтра. За..
„О(б)твързан“ – премиера в Театър Възраждане – Тери Фишър, режисьор на спектакъла и част от трупата на театъра: "Изключително умна комедия с много прости средства. За героя не е лесно, той е над нещата, колебанията му го спират. Предизвикателство е да не се плузгаш по повърхността. Опитали сме се да уцелим театралния език, съчетание на танц и текст,..
Покана за София дръм фест от Боян „Бонзи“ Георгиев – барабанист и организатор на фестивала: "Това е единственото ежегодно барабанно събитие. Барабанния ни уъркшоп се казва клиника - пет различни за един ден. Пръв ще е един 16-годишен бъдещ Дейв Уекъл. Всеки, който е бил на барабанна клиника знае, че се води разговор между свирещия и публиката,..
Развитие на креативността при децата и важността на безопасните играчки - говорим по темата с Жени Илиева, предприемач и създател на безопасни детски играчки: "Безопасна е играчка от безопасен материал, да е рециклируем и да не замърсява средата. Пластмасовите играчки са сред първите замърсители на околната среда. Играчката не е просто забавление,..
Цвета Балийска ни представя Фестивала на авторския театър: "Проведохме три дискусии с творци от полето - всеки творец го прави по свой начин и нямаме нужда от дефиниции що е това фестивал на авторски театър. Има разграничение между драматургичен и авторски театър. Разликата е в процеса на създаване - при авторския, процесът на създаване е по време на..
В края на седмицата адв. Николай Хаджигенов и Светлин Желев, за съжаление, трябваше да започнат коментарите с тема, която беше актуална в понеделник: Пореден жалък и неуспешен опит за избор на председател на българския парламент. Но техните разсъждения обхванаха още: В Пътна полиция се правят "реформи" – защо и за кого; "МВР се управлява..