Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Чадърът на БНР Бургас отива при...

Един от всички, които са гласували на седмичната ни анкета, ще получи чадър от БНР Бургас, така подходящ за времето напоследък. 

Миналата седмица ви попитахме "Спират ли шофьорите в Бургас на пешеходни пътеки?" 75% от гласувалите са отговорили положително. Останалите смятат, че има още какво да се желае от културата на водачите.

Дафинка Христова пише: "Спират, но в последния момент. Редно е преди пешеходна пътека да намалят скороста, за да могат да спрат навреме!!!"

Вяра Демирева споделя, че за  малко е щяла да се озове в болница, след като един от шофьорите е спрял, а другият - не.

Общото мнение на гласувалите в анкетата е, че повечето спират, но и не липсват такива, които не спго правят. 


На случаен принцип изтеглихме и печелившия, който ще спечели седмичната ни награда. Чадърът отива при Мария ЦветановаЧестито!

Харесайте страницата на радиото, отговорете на новия ни въпрос и споделете анкетата на стената си, за да имате шанс за спечелването на чадъра на БНР Бургас.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Радиоводещи четоха приказни истории на учениците от НБУ "Михаил Лъкатник"

БНР-Бургас отбеляза Световния ден на книгата и авторското право - 23 април с представяне пред ученици на проекта „Приказни истории“. Екип на обществената медия се срещна с учениците от началното базово училище „Михаил Лъкатник“.  Именно от базовото училище преди 9 години тръгна инициативата на БНР-Бургас за създаване на детски авторски..

обновено на 23.04.25 в 17:16
Стефка Бакърджиева при получаването на годишната награда за радиожурналистика

Стефка Бакърджиева от БНР-Бургас е номинирана за Годишните награди за доброволчество ГЕРОИТЕ 2024

Журналистът от БНР-Бургас Стефка Бакърджиева е номинирана за Годишните награди за доброволчество ГЕРОИТЕ 2024 на Тime Heroes. За осма година ГЕРОИТЕ ще отличат хора и организации, допринесли за развитието на доброволчеството в България. Стефка Бакърджиева е с номинация за авторското си предаване „Истории за доброто“, което се излъчва всяка..

публикувано на 23.04.25 в 15:00

БНР-Бургас отбелязва Световния ден на книгата и авторското право

БНР-Бургас отбелязва Световния ден на книгата и авторското право - 23 април с представяне пред ученици на проекта „Приказни истории“. Сборникът с творбите от осмото издание на конкурса е част от библиотеките на училища и читалища, а по традиция през април обществената медия популяризира каузата на четенето и чрез лични срещи на екипа с ученици...

публикувано на 23.04.25 в 07:30
Светослав Иванов беше удостоен с награда за професионализъм в ефира.

Георги Янакиев: Сбъднах мечтата си да работя в БНР

За мен е било мечта да работя в БНР. Това каза водещият на БНР Бургас Георги Янакиев в студиото на предаването "Булевард Демокрация".  Георги Янакиев от БНР Бургас получи наградата „Сирак Скитник“ в категорията „Радиожурналистика“ Преди дни той спечели журналистическата награда "Сирак Скитник" за открояващо се присъствие пред  микрофона в..

публикувано на 27.01.25 в 16:30

Георги Янакиев от БНР Бургас получи наградата „Сирак Скитник“ в категорията „Радиожурналистика“

Георги Янакиев взе наградата „Сирак Скитник“ в категорията „Радиожурналистика“ за открояващо се журналистическо присъствие и запомнящи се изяви в ефира. Отличието бе връчено на церемония в София от Кин Стоянов, ротационен председател на Програмния съвет.  Той заяви: "Много ми е приятно да обява победителя в тази категория, а той е свързан с една..

публикувано на 25.01.25 в 17:20

БНР-Бургас с две номинации за наградата "Сирак Скитник"

Церемонията ще се излъчва по програма "Хоризонт", по БНР-Бургас, както и на сайта bnr.bg.  Празничната програма ще продължи с концерт-спектакъл с участието на всички музикални състави на БНР, който ще звучи в ефира на националното радио от 19:00 ч.  ПОВЕЧЕ В ЗВУКОВИЯ ФАЙЛ:

обновено на 25.01.25 в 07:48

Димитър Николов: БНР е медията с най-голямо доверие

За нас е чест и привилегия БНР да присъства в Бургас. Това заяви кметът Димитър Николов в приветствие по повод 90-годишнината на медията: „Аз съм убеден, че БНР е медията с най-голямо доверие сред слушателите и нашите съграждани. Най-важното е, че БНР е отворена медия-дискусии, анкети, възможност за включване на слушателите, обратна..

публикувано на 24.01.25 в 13:00