„За момента всичко е много дигитално, тъй като се пренесе в интернет пространството, но тепърва предстои – вече сме замислили да изкараме плочи. Ще има и много интересни неща, които да продаваме като идеи към хората, може да реализираме вид игра скоро, и се надяваме, да се изкефят на това, което правим.
Ще е хубаво и светът да започне да се пооправя, за да не са онлайн концертите, а на живо."
Виктория продължава: „Обичам драмата, но не по лошия начин –да драматизирам, по –скоро обичам драматичната музика, често филмовата музика ми е вдъхновение да правя собствената си такава. Самите песни от албума, ако си ги пуснете по ред да ги слушате, се оформя една история- от това как докато си по-малък, имаш въображаем приятел, порастваш и осъзнаваш, че не съществува. След което се потапяш в непознатото, защото искаш да направиш крачка напред, но не знаеш накъде… и отиваш някъде, където не ти е познато, за да откриеш себе си отново. Минаваш през различни ситуации в живота, по-тежки, с болка, със загуба на близък човек или просто любов, която не се е получила, и стигаш дотам, където вече нямаш какво да губиш-разбираш, че трябва да оценяваш себе си най-вече, че си заслужава да грабиш от живота с пълни шепи и да не пропускаш нито един ден да е загубен.“
За създаването на песните се допълва виртуално с екипа, с който работи:
„Бяха едни дема, когато започнахме да ги правим, тъй като не можехме да пътуваме, работихме дистанционно. Първоначално беше малко гадно, защото не е същото като да си с тези хора в една стая, където много по-бързо стават нещата, но пък за щастие бързо си паснахме.
Dive Into Unknown e написана в Бургас, когато имахме лагер миналото лято. Гледахме морето и се вдъхновихме много от него, самата песен започва с лек шум на вълни и тя си беше вдъхновена от Бургас.
В някои от песните имам може би над 60-70 процента участие като текстописец, като артист вътре, който да си е дал идеите. И както аз съм си го чувала в главата, така го направиха и музикантите, с които работих. Много е хубаво, че екипът, който се сформира, ме слуша, и ми даде поле за изява. Работила съм и с екипи, които не са ми давали поле за изява и са правили нещата, както на тях им харесва.
Видеата не са официални, те са текстови, заснети в студио за един ден, да може хората да си четат текста директно докато слушат песента. Тепърва, мисля че след Евровизия, поне на две от песните мога да направя официалните видеа."
За Виктория Георгиева е важно страната ни да бъде представяна по света по най-добрия начин:
Мария Бакалова е страхотна, аз много се радвам за нея и точно това е много добър пример как наистина трябва български артисти от всякакви сфери да излизаме навън, трябва да си прославяме държавата и да показваме,че и ние можем. Пожелавам й успех и се надявам и аз да допринеса, както и други, за България. На останалите участници в Евровизия бих казала, че страната ни се отличава, на чужденците им е интересно тук-морето, планините. И винаги приканвам който може да дойде, за мен лично дори храната ни и страхотна. Природа, храна, култура-България е едно прекрасно място за живеене и за посещение .“
Бургас ще почете с поредица от събития, 147 години от своето освобождение. На 6 февруари програмата предвижда полагане на венци и цветя, изложба и празничен фолклорен концерт. На 6 февруари 1878 година под звуците на църковните камбани бургазлии с въодушевление и радост посрещат руските воини от отряда на полк. Лермонтов. След столетия на чуждо..
Бурната история на Бургаския театър в края на 50-те и началото на 60-те години, през погледа на режисьора Георги Дюлгеров предстои да бъде пресъздадена в игрален филм. В него бургазлията ще разкаже за събитията от първо лице. "Това е театъра на Вили Цанков, Леон Даниел и Юлия Огнянова. Действието се развива в Първа мъжка гимназия..
Любимият автор на Роби Уилямс и Боно пристига в Бургас, за да представи лично своята книга “Черната книга – медитации за всеки ден”, издадена на български език от Фондация „Калпатару”. Световно признатият изследовател - индолог и автор на няколко книги и филми Свами Тиртха ще се срещне с читатели в София, Бургас, Варна и Пловдив...
Трима фотографи - Венелин Тодоров, Христо Анестев и Милуш Киряков подредиха изложба на открито в Бургас в Световния ден на влажните зони , който отбелязваме днес. Експозицията може да се види на главната улица „Александровска“ до общината. Името й е „Сини хоризонти: Вдъхновения от брега“ и се организира от Фондация "Виа Понтика" в партньорство с..
Експозицията „Сини хоризонти: Вдъхновения от брега“, на Фондация "Виа Понтика" ще бъде представена днес пред сградата на Община Бургас. Изложбата е посветена на уникалната красота на бургаските езера и морския бряг, заснети през обективите на фотографите Венелин Тодоров, Христо Анестев и Милуш Киряков. Експозицията ще бъде открита в 11 часа...
7 хитови филмови заглавия гледат бургазлии в Дома на НХК от днес до 11 февруари. Филмовият маратон започва в петъчната вечер от 18 часа с „Майсторът и Маргарита“. Поради огромния интерес това е втора прожекция за нашумялата лента по романа на руския писател Михаил Булгаков. На 8 февруари любимият на няколко поколения детски образ Чебурашка също..
Първата за годината изложба беше открита в ямболската художествена галерия „Жорж Папазов“. В една от най-големите галерии в страната до края на февруари посетителите могат да разгледат над 80 творби на известни наши художници, работили през последните 120 години. Творбите в експозицията са станали част от фонда на галерията в периода 2020-2024..
Трима фотографи - Венелин Тодоров, Христо Анестев и Милуш Киряков подредиха изложба на открито в Бургас в Световния ден на влажните зони , който..
Бурната история на Бургаския театър в края на 50-те и началото на 60-те години, през погледа на режисьора Георги Дюлгеров предстои да бъде..
Бургас ще почете с поредица от събития, 147 години от своето освобождение. На 6 февруари програмата предвижда полагане на венци и цветя, изложба и..