Нужни са 130 000 евро за живота на 25-годишния Мартин Чернаев от Бургас. Той е диагностициран с онко-хематологично заболяване. Лечението му започна в края на миналата година в Турция. За да бъде спасен животът на Мартин обаче, е нужна трансплантация на костен мозък и последващо лечение. За целта са необходими 130 000 евро, средства с които семейството на младия мъж не разполага. За това те се обръщат с призив към всеки, който може да помогне като дари средства по банковата му сметка:
Банкова сметка за набиране на средства
IBAN: BG19IORT80487096051900
BIC: IORTBGSF
При банка: Инвест банк АД – клон Бургас
Титуляр: Мартин Чернаев
17-годишната Таня от Бургас се нуждае от средства за лечение в чужбина. „Пред нас днес стои поредното препятствие, което ние сами няма да можем да преодолеем. Молим Ви най-сърдечно да ни подкрепите отново, за да може и този път Тани да се пребори и следва мечтата си - да стане лекар и да лекува деца“, призовават близките на момичето. Таня отново се..
От 7-ми юли, понеделник, 22 – ма допълнително командировани служители на Министерство на вътрешните работи ще се грижат за безопасността на жители, гости и туристи в Приморско и Китен. Това стана ясно по време на среща на кмета Иван Гайков с гл. инспектор Владимир Колев - началник на РУ Приморско. В общината също така категорично се забранява..
Благотворителен концерт "Детска усмивка за живот" с кауза, в помощ на Дани ще се проведе на 13 юни в Бургас. Началото ще бъде от 18.00 часа в Спортна зала "Бойчо Брънзов" в ж.к. "Зорница". Диагнозата на малкия Дани е Детска церебрална парализа и е необходима операция в САЩ. Родителите на момченцето отправят апел в социалните мрежи: „Нашият..
Крисена Георгиева от Бургас,на 41 години, майка на две деца има нужда от финансова подкрепа за закупуването на скъпо струващо лекарство. Крисена е с много рядко и болезнено злокачествено заболяване, което обхваща кожата, костите, зрението. Направени са множество консултации при медицински специалисти в страната и чужбина. Дадена е надежда, че..
Натали е ученичка, която до съвсем скоро е водила обичайния живот на всяко дете на нейната възраст – с училище, приятели и планове за бъдещето. Животът ѝ обаче рязко се променя след поставянето на две тежки диагнози – Болест на Хиршпрунг на червата и Фелън-Макдермид синдром. Заради усложненията от заболяванията Натали вече се придвижва с инвалидна..
Деца, родители и учители от ОУ "Васил Априлов" се обединиха в помощ на Елза Дадурян. 12-годишната ученичка е диагностицирана с хронична бъбречна недостатъчност – последна степен, със съпътстващи усложнения и се нуждае от спешна трансплантация в чужбина, чиято стойност е непосилна за родителите. Това е каузата на тазгодишния коледен..
5-годишната Никол се бори за живота си с две тежки диагнози – рядкото генетично заболяване Nijmegen breakage и остра лимфобластна Т-клетъчна левкимия. Първата е открита още след раждането ѝ, а втората се отключва през октомври миналата година. Агресивното лечение с химиотерапия, което Никол преминава, води до усложнения и поставя семейството пред..
17-годишната Таня от Бургас се нуждае от средства за лечение в чужбина. „Пред нас днес стои поредното препятствие, което ние сами няма да можем да..