Бургазлията Владо Димов пусна новата песен. „Още те обичам“ направи своята премиера в музикалните платформи на Свети Валентин.
Музикантът и този път се доверява на Емилиана Маркова за създаването на текста, с която вече имат доста песни зад гърба си. Една от тях, „Звездите в нас“, спечели второ място на Националния конкурс „Бургас и морето“.
Освен, че изпълнява песента, Димов пише музиката на „Още те обичам“. Аранжиментът е на кипърския композитор Йорго Динев, който придава автентичност на музиката и цялостното звучене.
„Още те обичам“ е едно емоционално пътуване към любовта, което носи болката от загубата, надеждата, прошката, разкаянието и признанието.
Произведения на едни от най-значимите американски и световни артисти на 20-ти и 21-ви век гостуват в Бургас. Морският град е домакин на международната изложба „American Art“, организирана от софийската галерия Vivacom Art Hall Oborishte 5. Експозицията включва знакови имена с влияние в поп арта, абстрактния експресионизъм и концептуалното..
Рок легендите от група „Сигнал“ се качват на сцената на Амфитеатър „Аполония“ в Созопол на 21 август от 21:00 ч. Публиката ще чуе вечните „Да те жадувам“, „Липсваш ми“, „Сляп ден“ и „Зелени сигнали“. На сцената ще излязат Йордан Караджов, Владимир Захариев, Жоро Янакиев и Сашо Мариновски, готови да превърнат вечерта в истински празник за..
Оперетата "Царицата на чардаша" от Имре Калман ще бъде представена на сцената на Летния театър в Бургас тази вечер. Спектакълът е на Държавна опера - Бургас и е в три действия. Диригент ще бъде Иван Кожухаров. В оперетата ще участват солисти, оркестър, хор и балет на Държавната опера в морския град. Сценографията на „Царицата на чардаша“ е дело на..
Галерия “Vivacom Art Hall Oborishte 5” и Община Бургас представят тематична изложба “American Art” (Американско Изкуство) с творби, илюстриращи американската култура и изкуство. Събитието е от световен мащаб, което ще събере в Бургас произведения на едни от най-значимите американски и световни артисти на XX и XXI век. Експозицията включва знакови..
Младежкият театър „Николай Бинев“ – София ще представи комедията „Горчиво!“ на 3 септември от 19:00 ч. в Драматичен театър „Адриана Будевска“ в Бургас. Постановката на Орлин Дяков разглежда изборите, които взимаме всеки ден. Действието отвежда публиката в сватбения ден на млада жена. Миг на паника я отвежда в апартамента на нищо неподозиращ човек, а..
Класически концерт на пиано и китара с участието на Биляна Динкова и Мартин Николов ще се състои на 25 август от 18:30 ч. в зала „Петя Дубарова“ на Културния център „Морско казино“ в Бургас. Двамата изпълнители са студенти в АМТИИ „Проф. Асен Диамандиев“ – Пловдив, съответно в класовете по пиано на проф. Иван Дончев и по класическа китара на проф...
Класически концерт на пиано и китара с участието на Биляна Динкова и Мартин Николов ще се състои на 25 август от 18:30 ч. в зала „Петя Дубарова“ на..
Галерия “Vivacom Art Hall Oborishte 5” и Община Бургас представят тематична изложба “American Art” (Американско Изкуство) с творби, илюстриращи..