Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Нора Караиванова представя нов сингъл

Снимка: личен архив

„Когато останеш сам, спомни си за хората, които те обичат, спомни си за хората, които обичаш. И ако ме питаш „Трябва ли", аз ще ти кажа – Трябва! Защото точно те правят нашия свят цветен, точно те ни карат да се чувстваме истински живи и те ни карат да бъдем хора.”

С тези думи поп певицата Нора Караиванова промотира най-новата си песен „Трябва ли”. Тя е по музика на Бисер Иванов, текстът е написан от нея, аранжиментът е на Георги Янев. Предстои и заснемане на видеоклип към сингъла.

Нора е изпълнител, който редовно участва в благотворителни концерти, свързани с набиране на средства за различни каузи. Преди дни тя пя във Военния клуб в столицата на благотворителен бал „Revolution of love", организиран от Национална гимназия за древни езици и култури. Целта е да съберат средства за надаренидеца в неравностойно положение и да се инвестира в тяхното образование. А на 22 февруари в Стара Загора ще се състои благотворителен концерт в подкрепа на кампанията за борба с хепатита. „Трябва да бъдем отговорни към себе си и хората около нас” – казва Нора и заедно със свои колеги-музиканти участва в събитието.

На 20 февруари може да видим гласовитата певица на сцената на Музикалния театър в София. В постановката на култовия мюзикъл „Чикаго” тя играе ролята на строгата надзирателка от затвора Мама Мортън.





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Нощта умира сама" … дебютен дует на двама млади актьори

Двама млади актьори – Алена Вергова и Боян Тодоров – преставят дуетната си песен, озаглавена "Нощта умира сама". Тя е и първи сингъл от предстоящия дебютен албум на Боян, който разказва как се е родила идеята: "Тананиках си по улицата и изведнъж..

публикувано на 04.10.25 в 10:10

Йосиф Цанков - "Песен моя, обич моя"

"Песен моя, обич моя" „Песен моя, обич моя” – 100 години от рождението на Йосиф Цанков Снимки:  архив (Радио София) 

публикувано на 04.10.25 в 08:05

"Един живот" с музика … Орлин Горанов слага точка на турнето си в страната

Музиката… Изкуството, което ни съпътства през целия ни живот, в ежедневието и в празниците. Превежда ни през него, показва ни го по-красив и смислен. Създава и извиква спомени, подсилва емоциите, и не на последно място – разказва истории. "Един живот"..

публикувано на 01.10.25 в 10:15