Пламен Бонев, известен с артистичния псевдоним Plamen De La Bona, наскоро публикува своята нова песен „Събуди ме“. Певецът е автор на текста и музиката, идеята за сюжета на видеото също е негова.
След години работа в чужбина и участие в различни певчески формати, в последно време Пламен Бонев все по-често се изявява на българската сцена. „Събуди ме“ е поредната му авторска песен на български език.
Редактор: Албена Безовска
Ангел Дюлгеров е китарист, цигулар, автор на музика, аранжор и бенд лидер, който през последните години работи с най-големите звезди на българската музика като Лили Иванова, Любо Киров и мн. др. Паралелно с участието си в редица успешни..
DEEP ZONE Project представят "Истина" – тяхната версия на добре познатата песен на Милена Славова, белязала българската музика на прага на новото хилядолетие. Авторът на новия аранжимент - Диан Савов от DEEP ZONE Project – споделя, че от малък харесва..
Сред престижните състави – специални гости в 25-ия "Европейски музикален фестивал" в София, е Камерният оркестър на Баварското радио с артистичен директор Радослав Шулц. Първото гостуване в столицата ни на елитния ансамбъл ще се състои на 14 април..