Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

"Безнадежден случай"- Богдана Карадочева и Стефан Димитров на сцената на Античния театър в Пловдив

Снимка: Община Пловдив

"Заприличали сме на хора,

които вечно си губят ключа.

Няма да го намерим скоро.

Още сме безнадежден случай!"

Рефренът от хита "Безнадежден случай" на Богдана Карадочева и Стефан Димитров е дал име на концерта тази вечер (7 август) в Античния театър в Пловдив. Спектакълът връща на сцената две от емблематичните имена на българската популярна музика – певицата Богдана Карадочева и композитора Стефан Димитров. Житейският и творчески тандем са избрали за мото заглавието на един от хитовете си - "Безнадежден случай" по текст на Миряна Башева и музика на Стефан Димитров.

"Разбира се, че заглавието е шега, все още ставаме за сцена! Който не вярва, да дойде да се убеди на живо", каза Стефан Димитров, и допълни: "Искаме да бъде едно шоу с приятели и музика. Подбрали сме най-големите ни хитове като "Дано", "Иване, Иване", "Самотен ловец е сърцето", за да си прекараме добре."

В концерта ще има много изненади и специални гости, сред които Васил Найденов, Братя Аргирови и др. По време на концерта ще прозвучат за първи път и две нови песни на Стефан Димитров, създадени специално за шоуто.

Редактор: Диляна Трачева





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

За първи път в България – хитовият мюзикъл "Матилда" по бестселъра на Роалд Дал

Един от безспорните хитове на Бродуей от последното десетилетие – "Матилда" на Тим Минчин и Денис Кели, базиран на прочутия едноименен детски роман на Роалд Дал, ще бъде поставен за първи път у нас на сцената на Софийската опера. Още след..

публикувано на 25.03.25 в 08:35
Николай Маринов и Ангел Ялъчков

Дебют на двама талантливи млади българи на "Европейския музикален фестивал"

Реномирани солисти и състави са специални гости на "Европейския музикален фестивал" в София, който започна на 12 март. В рамките на празниците, организирани от Cantus Firmus с подкрепата на Столичната община и Министерството на културата, е и..

публикувано на 24.03.25 в 11:05

"Най-скъпото" на Danny Levan

Danny Levanе млад изпълнител от българо-гръцки произход. След успеха миналата година на дуетната му песен с Християна Лоизу, наречена на български език "Крий ми очите"   и с гръцка версия "Vradia Hamena" ("Изгубени нощи") по музика на..

публикувано на 24.03.25 в 10:15