Поредната песен от проекта "Пеещи артисти" на продуцента Игор Марковски носи подходящо заглавие – "След театъра". Този път актьорът, който пее, е Добрин Досев – познат както от филмите, в които участва, така в последните години и като част от трупата на Драматичния театър в Пловдив.
"След театъра" е по музика и аранжимент на Веселин Веселинов – Еко и текст на Соня Момчилова. Гост-музикант в проекта е Арнау Гарофе, който свири на саксофон. Съпътстващият нежен дамски вокал е на Маргарита Хранова. Песента е почит към театъра и към вековния град Пловдив, където е заснет и специален клип.
Текст: Диляна Трачева
Мария Матеев представя своята група KOYANGI и дебютния им сингъл "Сама". Песента разказва за битките със самия себе си и страха, който всеки един от нас изпитва в даден етап от живота си. След повече от десетилетие в Южна Корея Мария Матеев..
На 18 април преди точно 130 г. в Трън е родена българската оперна и народна певица Гюрга Пинджурова. Още от дете запяла песните на своята майка, Гюрга Пинджурова започва да учи в Държавното музикално училище в София през 1917 при голямата..
Една от най-новите песни на любимата на няколко поколения звезда Маргарита Хранова е "Моят ден бъди". В нея певицата за пореден път работи с Биляна Чокоева-Ангелова, която е автор на музиката и текста, Светослав Заров е създал аранжимента. Според..
На 14 май от 19,30 ч. в камерна зала "България" е дебютният концерт на трио "Пезанте" (Pesante) – клавирно трио, което обединява младите..
Дни преди да отпразнува рождения си ден, Михаела Филева поднася на почитателите си подарък – своя най-нов видео-сингъл "Допаминов герой". Освен мощен..
Познаваме младата Димитрина Германова най-вече като сребърна медалистка от юбилейния десети сезон на " Гласът на България", но още преди това тя е..