Двама от най-любимите певци – Нели Рангелова и Георги Христов – записаха дуета "Когато се огледам в очите ти". Песента преплита разпознаваемите им гласове в мелодията, създадена от Невена Пейкова.
Стиховете са на Джина Дундова-Панчева, аранжиментът е дело на младия Георги Милтиядов. Песента беше представена премиерно по време на концерта на Нели Рангелова "На бис" през октомври.
Редактор: Диляна Трачева
Снимки: Венета Николова, alexanderyossifov.com
Почитателите на джаза вече знаят – в разгара на лятото Банско става джаз столицата на България! Доказателство за успеха на мащабния Международен джаз фестивал е неговото разрастване – тази година за първи път той ще продължи десет дни. От 1 до 10..
Група Етереа представя първия си сингъл "Айде моме да бегаме" – модерен аранжимент на народно творчество (в оригинал – "Кате, Кате, калеш, Кате"), вдъхновен от версията на Асен и Милена груп. Песента е многопластова, динамична и дава сцена на всеки..
Снимки: Венета Николова, alexanderyossifov.com
Почитателите на джаза вече знаят – в разгара на лятото Банско става джаз столицата на България! Доказателство за успеха на мащабния Международен джаз..