В тон с времето навън, в края на лятото Северин Георгиев представя най-новата си песен "Ще вали". Това е втората песен на Северин, когото познаваме като участник в последния сезон на "Гласът на България". "Ще вали" има и своята акустична версия. Музиката е на Северин Георгиев, текст - Дешка Проданова, а за аранжимента се е погрижил Ангел Проданов (Ачо).
"Как искам пак да те прегърна,
студено е в самотата.
Да можех слънцето да зърна,
но – ще вали.
Снимки: БНТ-архив, Здравко Петров - БНР
Концерт на супергрупата "Фондацията", рожден ден на Кирил Маричков и Ден на българския рок – тези три събития се събират в едно на 30 октомври в София в зала "Асикс Арена" (бившата "Фестивална") от 20 ч. Големият концерт ще срещне на една..
Като вече установено име на българската музикална сцена, Графа винаги подкрепя млади и талантливи артисти. Най-новата му песен "Всеки от нас" е в дует с Robi – особено популярен изпълнител от по-новото поколение. Видеото към песента заслужава..
Снимки: БНТ-архив, Здравко Петров - БНР