Дара Екимова представя забележителни професионални постижения. Младата певица успя за година и половина да направи 16 нови песни, които събра в дебютен албум, озаглавен "Тази стая". Малко преди премиерата му в началото на октомври, тя издаде сингъла "Всичко ти давам". Дара Екимова е автор на музиката, музикалният продуцент Ангел Проданов - Ачо е направил аранжимента, двамата са написали текста, като за мелодията на припева дистанционно се включва и ALMA.
"Тази песен е послание за светлината, която винаги намира своя път, дори в най-мрачните моменти", разказва изпълнителката.
Видеото на "Всичко ти давам" с режисьор Жоро Пеев е продължение на концептуалния визуален модел, който Дара Екимова следва както във визуализациите на първите две песни от албума - "Ако те целувам за последно" и "Тази стая", така и в обложката на дебютната си колекция.
Последната новина около Дара Екимова е, че певицата обяви концерт-спектакъл, който ще се случи на 1 ноември в София.
Редактор: Диляна Трачева
Не просто музикално преживяване, а среща на светове, на традиции и емоции. Това обещават организаторите на концерта "Мелодии без граници", който ще събере на една сцена хора на Ансамбъл "Пирин" и корейската кросоувър формация СООК (SOOK) на 11 октомври..
Снимки: Wikimedia Commons, Димитър Бенев, bg.wikipedia.org
Калина и Йоана Андрееви се занимават с музика буквално цял живот. Макар и с класическо музикално образование, като дъщери на певицата, диригент и вокален педагог Нели Андреева и диригента, композитор, аранжор и инструменталист Георги Андреев, двете от..