Стефан Вълдобрев пусна още един сингъл от албума си с "Обичайните заподозрени" – "!Удивителни въпросителни?". Следвайки името на албума, Стефан не престава да задава въпроси още в заглавието на песента "Оцет ли пи, лимон ли яде", и продължава да се удивлява на това, което наблюдава.

Сингълът вече си има анимиран видео клип, в който с въображение и с намигване е представено посланието на текста – за отровното говорене в публичното пространство и злобата, която се "излива" в чашата с отрова, а хората са принудени да "преглъщат" чрез медиите. Автор на текста и музиката отново е самият Стефан Вълдобрев, аранжиментът е на цялата група.
Редактор: Диляна Трачева
Снимки: FB/Stefan Valdobrev, YouTube/@stefanvaldobrev
"Всеки човек вярва различно в Бог. В силата, която наричаме Бог" – казва в интервю за вестник "Труд" през 2017 г. Янка Рупкина – един от символите на българската музикална култура. И откровено споделя: "Аз вярвам. Всеки трябва да вярва в нещо. Дали..
Популяризирането и стойностната интерпретация на българската народна музика отдавна е мисия на Нели Андреева – певица, диригент и педагог. Тя е позната и от участието си в редица формации, сред които и основания от нея хор "Нуша". Най-новият албум на..
На 16 ноември 2025 г. в 19.30 ч. в католическата катедрала "Св. Йосиф" в София ще се проведе бароков концерт, посветен на празника на покровителката на църковната музика – римската мъченица св. Цецилия. Концертът "Cantantibus organis" е част от..
"Всеки човек вярва различно в Бог. В силата, която наричаме Бог" – казва в интервю за вестник "Труд" през 2017 г. Янка Рупкина – един от символите на..