Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Сотир Цацаров потвърди:

Прокуратурата ще протестира оправдателната присъда на Христо Бисеров

Снимка: БГНЕС

Главният прокурор Сотир Цацаров потвърди, че прокуратурата ще протестира за оправдателната присъда на бившия заместник-председател на парламента Христо Бисеров.

За съда или добро, или нищо - така обвинител номер едно отговори на въпрос, защо, според него, Софийският градски съд призна за невиновен Бисеров по обвиненията във валутно-данъчни престъпления.

Запитан как се развива разследването срещу бившия депутат от ДПС за пране на пари, Цацаров каза лаконично:

Нямам информация по този въпрос.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Два валяка са били опожарени на бул. "Захари Стоянов"

Две машини за асфалтирани са изгорели рано тази сутрин, собственост на частната фирма, осъществяваща ремонтни дейности в пътната отсечка. Те са се намирали в района на светофара на "Капчето". От пожара малкия валяк е напълно унищожен, а са нанесени материални щети по големия валяк. Това потвърди за БНР Бургас началникът на регионалната служба „Пожарна..

публикувано на 09.05.19 в 09:44