Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Патриотите все още искат да съставят ново правителство

| обновено на 09.12.16 в 15:10
Снимка: bnt.bg

Патриотичният фронт (ПФ) все още е готов да опита да състави кабинет в рамките на 43-тото Народно събрание. Това каза в кулоарите на парламента председателят на парламентарната група Валери Симеонов

Би трябвало в този мандат да се използват всички възможности за продължаване на работата на НС и за продължаване на стабилността на България. Винаги сме го казвали. Това е. А иначе - добре дошли, предсрочни избори. Ние сме готови, каза Симеонов.

От думите му стана ясно, че патриотите са готови да търсят подкрепа за ново правителство от всички български партии.
Преди това от Реформаторския блок заявиха, че в понеделник ще върнат мандата за съставяне на кабинет, ако президентът им го връчи.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Два валяка са били опожарени на бул. "Захари Стоянов"

Две машини за асфалтирани са изгорели рано тази сутрин, собственост на частната фирма, осъществяваща ремонтни дейности в пътната отсечка. Те са се намирали в района на светофара на "Капчето". От пожара малкия валяк е напълно унищожен, а са нанесени материални щети по големия валяк. Това потвърди за БНР Бургас началникът на регионалната служба „Пожарна..

публикувано на 09.05.19 в 09:44