Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Само трима министри ще участват в парламентарния контрол

Снимка: Ани Петрова, БНР

Само трима министри ще участват в парламентарния контрол, който започва в 11.00 часа. 10 въпроса ще зададат депутатите към министъра на вътрешните работи Валентин Радев, министъра на здравеопазването Кирил Ананиев и министъра на околната среда и водите Нено Димов.

Едно от питанията към здравния министър е необходимостта от приемане на дългосрочни мерки за справяне с тежкото финансово състояние на лечебни заведения. 



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

Два валяка са били опожарени на бул. "Захари Стоянов"

Две машини за асфалтирани са изгорели рано тази сутрин, собственост на частната фирма, осъществяваща ремонтни дейности в пътната отсечка. Те са се намирали в района на светофара на "Капчето". От пожара малкия валяк е напълно унищожен, а са нанесени материални щети по големия валяк. Това потвърди за БНР Бургас началникът на регионалната служба „Пожарна..

публикувано на 09.05.19 в 09:44