Поредната силова акция на МВР и прокуратурата, десетки задържани за организирана престъпна група. Лошото е, че и друг път сме виждали подобни акции. Има дим, има пушек, накрая се оказва, че нищо не гори. И в Бургас е имало подобни, после делата заминават за София и след известно време се подразбира, че или обвиненията паднали, или тихичко делата си се точат с години, докато забравим въобще, че е имало такъв случай. А иначе, Иванчева от „Младост“ я водят с пранги в съда. Честно, на жена за първи път го виждам. Ама сигурно е опасна и може да избяга, не се е случвало веднъж или два пъти. В тоя ред на мисли – да сте чували нещо за братя Галеви наскоро?
Докато обмисляте отговора, дойде време за предаването „Булевард Демокрация“. До 15 ч. – с мен, Мариян Иванов.
Ето и акцентите:
- Кои са задържани при спецакцията за организирана група, занимаваща се с рекет, побои и наркотици? Информация от спецпрокуратурата, която работи в Бургас?
- В началото на най-отпускарския месец и в темата ни днес – как да залъжем крадците, че да не ни посетят, докато ни няма и кои участъци от пътната мрежа да избягваме – съветите на полицията
- И още – как и защо се промени профилът на туристите в Лозенец.
- За финал – свободните работни места в региона
- Телефонът за връзка с нас е 82 59 95, с код 056. Можете да ни пишете във Фейсбук, да се свържете с нас чрез Инстаграм и Туитър. Аз съм Мариян Иванов и ще съм вашата ефирна компания до 15 ч.
Продължават проблемите с мобилното покритие в крайграничната община Болярово, сигнализират за пореден път от администрацията. Интернет мрежата също не функционира качествено. Многократните сигналите за липса на покритие и лош интернет в пограничните села не водят до резултат, подчерта кметът на Болярово Христо Христов. „Имаме проблеми в..
Разпределянето на хранителни и хигиенни пакети в Ямболска област протича без проблеми, информират от Българския червен кръст. Над 500 от близо 7200 жители на областта вече са получили пакетите. Пакети през първата седмица от кампанията се раздават в град Ямбол във временно отворения пункт в двора на земеделската гимназия „Христо..
Зеленчуците и основни хранителни стоки поскъпват на борсите у нас през седмицата показват данните от седмичния бюлетин на Държавната комисия по стоковите борси и тържищата (ДКСБТ), предаде БТА. Индексът на тържищните цени (ИТЦ), който отразява движението на цените на хранителните стоки на едро в България, се повишава с 0,22 процента тази седмица до..
Днес, 19 октомври Православната църква почита Св. Йоан Рилски Чудотворец. Той е приет за небесен покровител на българския народ и на българските лекари. Денят се нарича още Отчов ден или Денят на отеца. Св. Йоан Рилски е погребан близо до основаната от него Рилска обител, но след това мощите му са пренесени в Средец. На 19 октомври се почита..
Атмосферното налягане ще се повишава и ще е по-високо от средното за месеца. Облачността ще се разкъса и ще е предимно слънчево. Преди обяд в планинските райони ще е по-често значителна и там все още ще превалява. Вятърът ще се усилва, ще е умерен, в Дунавската равнина временно силен от запад-северозапад. Минималните температури ще бъдат между 7° и..
Вицепремиерът Гроздан Караджов е разпоредил проверка на обучението и изпита на водача, причинил катастрофата край Созопол е разпоредил пълна проверка на обучението и изпита на 18-годишния водач, причинил тежката катастрофа край Созопол, при която загинаха той и още двама младежи. Това съобщиха от Министерството на транспорта и съобщенията. Проверката..
В знак на съпричастност към трагичната гибел на тримата загинали на 17 октомври 2025 младежи в тежката катастрофа на пътя Созопол – Черноморец, кметът на Община Созопол обявява 20 октомври 2025 г. за Ден на траур в общината, съобщиха оттам. В този ден знамената на всички общински сгради и обществени места ще бъдат спуснати наполовина. Отменят се..
Днес, 19 октомври Православната църква почита Св. Йоан Рилски Чудотворец. Той е приет за небесен покровител на българския народ и на българските лекари...
В знак на съпричастност към трагичната гибел на тримата загинали на 17 октомври 2025 младежи в тежката катастрофа на пътя Созопол – Черноморец, кметът на..
Вицепремиерът Гроздан Караджов е разпоредил проверка на обучението и изпита на водача, причинил катастрофата край Созопол е разпоредил пълна проверка на..