Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Супер Волей: днес играе "Нефтохимик 2010", в неделя "Дея спорт"

Дербито от 19-ия кръг в Супер Волей между ЦСКА и бургаския "Дея Спорт" е в неделя от 18:00 часа в столичната зала "Васил Симов". Пряко ще го излъчва b1b.box TV. До голяма степен изходът от този мач ще даде насока около крайното класиране в челото на родния волейболен елит преди плейофите.

Преди тази среща ЦСКА е на второ място с 40 точки. "Дея Спорт" е на пета позиция с 37 точки. На практика чиста победа за бургазлии ще им увеличи шансовете не само за място в четворката, но и за Топ 3 в редовния сезон.

"Нефтохимик 2010", който поведе в класирането с 42 точки, след успех с 3:0 срещу аутсайдера "Славия" в четвъртък вечер, гостува в Дупница на "Марек Ивкони".

Мачът между двата тима от този 19-ти кръг в Супер Волей е днес, петък, от 18:00 часа. Също ще го гледаме в ефира на b1b. box.


По публикацията работи: Нина Рангелова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините в развитие можете да следите и в нашата Facebook страница, както и в Twitter. Последвайте ни и в Instagram и YouTube за различния поглед на събитията от деня.
ВИЖТЕ ОЩЕ

ФК „Черноморец“ се завръща при професионалистите във Втора лига

Футболният тим на „Черноморец“ победи тази вечер със 7:2 третия отбор на ФК „Ботев“ (Пловдив). Така той вече си гарантира влизането във Втора лига. „Акулите“ бяха пълни господари на терена и закономерно разгромиха съперника си. Голеадата започна от Емануил Манев в 26-та минута. Последваха голове на Станислав Маламов и Хидает Хюсеин в 36-та и..

публикувано на 10.05.25 в 20:18
Стилияна Николова

Дара Стоянова сменя Ева Брезалиева за ЕК в Бургас

Дара Стоянова сменя Ева Брезалиева в състава на България за европейската купа по художествена гимнастика, която ще се проведе от 15 до 18 май в Бургас. Над 130 състезателки идват в Бургас за Европейската купа по художествена гимнастика В индивидуалната надпревара при жените страната ни ще бъде представена и от действащата абсолютна европейска..

публикувано на 09.05.25 в 07:15

Подписват споразумение за връщане на стадионите на Поморие

Кметът на Поморие Иван Алексиев постигна споразумение за връщане на стадионите на стадионите в Поморие и Каблешково към активите на Общината. Това е станало след среща със съдружника на общината в дружеството „Спорт пропърти мениджмънт Поморие“ съобщи Алексиев на провеждащите се днес комисии на Общинския съвет. „Имам уверението, че първо ще ни..

обновено на 08.05.25 в 16:54

Над 130 състезателки идват в Бургас за Европейската купа по художествена гимнастика

Българската федерация по художествена гимнастика и Община Бургас за първи път ще бъдат домакини на Европейска купа по художествена гимнастика. Състезанието е на високо ниво. То ще се проведе следващата седмица в рамките на четири дни в „Арена Бургас“. Гимнастичките ще се състезават една срещу друга, като точките ще станат ясни веднага след това,..

публикувано на 08.05.25 в 16:30

3 златни медала за ЯК "Черноморец Бургас" на регатата "Порт Бургас 2025"

Запомнящо се шоу под ветрила изиграха състезателите на Яхтклуб "Черноморец Бургас", грабвайки три безапелационни златни медала на Международната регата "Порт Бургас 2025". Надпреварата се проведе при променливи и предизвикателни ветрови условия, особено във втория състезателен ден, но това не попречи на бургаските ветроходци да доминират в две..

публикувано на 08.05.25 в 12:30
снимки Яхт клуб Порт Бургас

Над 150 ветроходци взеха участие в Регата Порт Бургас

Бургас бе домакин на 32 традиционна ветроходна регата „Порт Бургас – Бургаска ветроходна седмица“, която ще проведе от 1 до 4 май. Състезанието събра участници от България, Молдова, Румъния, Турция и Украйна, които се състезаваха в различни класове, включително Optimist, 470, 420, Finn, ILCA 7, ILCA 6 и ILCA 4. Надпреварата се проведе в..

публикувано на 05.05.25 в 16:00

Ливанецът Рами Хамид идва от Флорида за BRAVE 97 в Бургас

Ливанецът в полусредна категория Рами Хамид, който се завърна в BRAVE през октомври миналата година, ще се бие срещу българин на 12 юли. ММА събитието ще се проведе  в зала „Арена Бургас“. Саид Маалем отново излиза срещу български съперник на събитие в Бургас Рами Хамид живее в САЩ, тренира в American Top Team и е един от любимците на..

публикувано на 05.05.25 в 14:00