Медали за кадетите от "Черноморец" на Държавното по свободна борба

Медали завоюваха кадетите от "Черноморец" на Държавното първенство по свободна борба, което се проведе във Враца. Трима са с отличия, а още петима попаднаха в топ 6. Шампион в кат. 65 кг стана Ердал Галип. Една от най-големите надежди на бургаската..

публикувано на 24.01.23 в 09:57

Отлично начало на годината за фехтовален куб „Корсар“ - Бургас

На провелия се втори кръг от Купа „България“ по фехтовка за деца до 15 и 17 години в залата на НСА „Васил Левски“ – София, състезателите от морския град показаха завидни умения и спечелиха няколко отличия. Първият ден започна с битките при момчетата до..

публикувано на 23.01.23 в 13:22

Баскетболният "Черноморец" приема днес шампиона "Балкан"

Баскетболният отбор на "Черноморец" приема днес шампиона "Балкан" Ботевград. Мачът е от 17-ия кръг в Националната баскетболна лига/НБЛ/. Началният час е 19:00, а мястото е зала "Бойчо Брънзов". Входът е с билети. Безплатен е входът само за деца до 12..

публикувано на 23.01.23 в 13:14

Дея Волей зае второ място в турнира за Купата на България

Бургаските волейболисти от Дея Волей спечелиха второ място в турнира за Купата на България. Мачът се игра в Пазарджик, пред публиката на Хебър, който успя да стане за четвърти път шампион. Победата над бургазлии дойде след драматичен двубой, който завърши..

публикувано на 23.01.23 в 08:17
ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ ПО КУДО 2021

Философията на кудо е, че всеки има път, който трябва да извърви

Философията на бойния спорт кудо е, че всеки има път, който трябва да извърви.  Това каза треньорът Антоан Парчев в предаването Гларуси и Шамандури по БНР Бургас.  "Пътят обаче води всеки човек на различно място. Ти трябва да намериш сам своя път и..

публикувано на 22.01.23 в 11:06
Дея - ЦСКА

"Дея Спорт" се класира за първи път на финал за Купата на България

"Дея Спорт" се класира за първи път на финал за Купата на България по волейбол в клубната си история. Бургазлии стигнаха до спора за трофея след успех с 3:1 гейма (25:21, 23:25, 25:16, 25:17) срещу "Берое". Другият финалист ще бъде настощия шампион и..

публикувано на 22.01.23 в 11:00
Хебър

Волейболистите на Хебър победиха Нефтохимик за Купата на България

Хебър Пазарджик се класира на финал и ще защитава трофея си от турнира за Купата на България, след като победи с 3:0 (25:21, 25:14, 25:21) Нефтохимик 2010 (Бургас) в собствената си зала "Васил Левски". Миналата година на финала тимът от Бургас успя да..

публикувано на 22.01.23 в 08:35

Два бургаски отбора на полуфинали днес за Купата по волейбол

Днес предстоят полуфиналите за Купата на България по волейбол , в които участие ще вземат два бургаски отбора.  „ Дея спорт“ се изправя срещу Берое. Срещата е от 16 часа. Тимът стана първият полуфиналист, след като вчера надигра ЦСКА. След..

публикувано на 21.01.23 в 14:33

Дея победи ЦСКА с 3:1 и отива на полуфинал

Бургаските волейболисти победиха  вторите в класирането на първия полусезон в първенството ни. Дея се наложи над ЦСКА и е на полуфинал за Купата на България. Резултатът е 3:1. "Силна игра на нашите и отличен дебют на новия ни треньор Франческо Кадеду...

публикувано на 20.01.23 в 15:14

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) излизат срещу ЦСКА

Волейболистите на Дея спорт (Бургас) излизат срещу ЦСКА в 1/4-финал от турнира за Купата на България 2023. Сблъсъкът между втория и седмия във временното класиране на Супер Волей е днес (20 януари) от 12,30 часа в зала "Васил Левски" в Пазарджик. Срещата..

публикувано на 20.01.23 в 11:34