Днес плевенският „Спартак“ отново излиза срещу „Черноморец“

Баскетболистите от „Черноморец“ излизат днес отново срещу плевенския "Спартак".  Акулите победиха убедително тима, спечелвайки финала на Купата на България.  Сега срещата е в редовния сезон, но е важна.  Бургазлии са на второ място във временното..

публикувано на 01.04.24 в 14:52

Футболният "Поморие" спечели срещу созополския "Аполония - Понтика"

Общинският футболен клуб "Поморие" спечели мача срещу созополския "Аполония - Понтика" в среща от 15-ия кръг на първенството на "А" областна група за мъже снощи. Крайният резултат бе 5:2 в полза на домакините от Поморие.  През първото полувреме..

публикувано на 01.04.24 в 14:31
Григор Димитров на награждаването в Маями.

Григор Димитров отстъпи пред Синер на финала в Маями

Григор Димитров отстъпи на финала в силния турнир от сериите Мастърс 1000 в Маями, Флорида пред Яник Синер. Снощният двубой между най-успешните играчи през този сезон завърши в два сета с резултат 1:6, 3:6 след 73 минути игра.  И за двамата това беше..

публикувано на 01.04.24 в 08:35

Кубрат Пулев спечели шампионски пояс след победа в София

Кубрат Пулев завоюва интернационалната титла на Световната боксова асоциация в тежка категория след победа над украинеца Ихор Шевадзуцкий с единодушно съдийско решение. Пред над 8000 зрители в "Арена София" снощи Пулев надигра в главния мач от..

публикувано на 31.03.24 в 08:31
Григор Димитров

Григор отстрани Зверев и ще играе на финала в Маями срещу Синер

Григор Димитров по прекрасен начин се класира за финала на турнира от Мастърс сериите в Маями. След здрава битка на полуфинала той отстрани Александър Зверев в три сета - 6:4, 6:7, 6:4 и на финала ще се изправи срещу италианеца Яник Синер. До момента..

публикувано на 30.03.24 в 08:28

"Дея Спорт" победи "Черно море" и на полуфинал среща ЦСКА

Първенецът от редовния сезон в Супер Волей "Дея Спорт" разгроми варненския "Черно море" в третия решителен четвъртфинален плейоф с 3:0 гейма. Момчетата на треньора Франческо Кадеду играха мотивирано, показаха класа и закономерно триумфираха пред около 500..

публикувано на 29.03.24 в 15:10

Цанко Цанков тренира на прочутия плаж Менли

Единственият български плувец с два успешни маратона в открити води от най-трудните в света - Ocean 7Цанко Цанков направи едночасова тренировка в океана тази сутрин. В района на прочутия плаж Менли, близо до Сидни, Цанков проведе първото си занимание..

публикувано на 29.03.24 в 14:26
Стефан Радев - кмет на община Сливен

Общинският съвет в Сливен гласува 157 000 лева за футболните клубове в града

Общинският съвет в Сливен гласува да бъдат дарени на футболните клубове в общината 157 хиляди лева от общинския бюджет. От тях 150 хиляди ще бъдат дадени на отбора на Йордан Лечков, който играе във Югоизточна „В“ група и е последен в класирането с 13..

публикувано на 28.03.24 в 15:22

Решителен трети мач между "Дея Спорт" и варненския "Черно море" днес

Решителен трети мач между отборите на "Дея Спорт" и  варненския "Черно море" ще определи единия от полуфиналистите в Супер Волей, съобщават от Община Бургас.Морското дерби е днес от 19:00 часа. Домакин е зала "Младост".  Двата отбора си размениха по една..

публикувано на 28.03.24 в 11:55